Чернігівська «Десна» із рахунком 4:1 вдома перемогла футбольний клуб «Олександрія». Це був матч 21 туру Української прем’єр-ліги. «Десна» пропустила першою. На 29 хвилині забив Кирило Ковалець. Рахунок на 33 хвилині зрівняв Максим Імереков. Він забив гол п’ятою після розіграшу кутового. Вперед «Десна» вийшла вже у другому таймі. Знову після розіграшу кутового. Гол головою на 54 хвилині забив Андрій Тотовицький. Третій гол у ворота Олександрії забив Олексій Гуцуляк. Фінальну крапку у зустрічі поставив Андрій Тотовицький. Вже у доданому до другого тайму часі він забив після контратаки. Як і до цього Максим Імереков – п’ятою. Перемога дозволила «Десні» на 1 очко обійти «Зорю» і вийти на третє місце в турнірній таблиці. В активі чернігівської команди 36 очок. Щоправда, «Зоря» має ще 2 гри в запасі.

Чернігівська «Десна» здолала «Олександрію»