На 97 році життя не стало Еміля Верника, головного режисера літературно-драматичного мовлення Всесоюзного радіо і доцента Школи-студії МХАТ

Про трагедію 10 квітня повідомив його син-актор Ігор Верник. За його словами, причиною смерті батька стала зупинка серця.

Також Ігор Верник розповів журналістам, що його батько ще 10 днів тому керував автомобілем.

Обірвалося життя великого режисера, про трагедію повідомив його син-актор:

"Возив мене просто в задоволення по селищу, сам сидів за кермом. Останнім часом він погано себе почував", - поділився актор.

Обірвалося життя великого режисера, про трагедію повідомив його син-актор:

Обірвалося життя великого режисера, про трагедію повідомив його син-актор:

Еміль Верник у 1958-1969 роках працював режисером у головній редакції природничо-наукових програм Всесоюзного радіо, а в 1969-1991 роках був головним режисером Головної редакції літературно-драматичного радіомовлення. У 1990 — х роках працював художнім керівником-головним режисером Головної редакції художніх програм студії «Радіо-1» (нова назва першої програми Всесоюзного радіо). Під керівництвом Еміля Верніка було випущено більше 200 радіопостановок. У них грали Тетяна Дороніна, Олег Єфремов, Олег Табаков, Марина Неєлова, Володимир Машков, Андрій Миронов та інші.

Користувачі висловлюють свої співчуття у зв'язку з втратою великого діяча: "Світла і вічна пам'ять прекрасній людині Емілю Вернику!!!";  "Щирі співчуття..."; "Великий! Світлий і щирий!! Співчуття Вашій родині!

Джерело