Подружня парочка, яка вирішила трохи урізноманітнити своє інтимне життя у вантажівці на пасовищі, розповіла неймовірну історію. Справа в тому, що "хвилини задоволення" довелося перервати через підозрілого гостя. Повністю історію пара, яка вже 9 років разом, навіть розповіла перед телекамерами.

Брайан і Ханна потрапили до лікарні після того, як їх сексуальні втіхи перервала корова. Ага, можете перечитати це ще раз, щоб ви зрозуміли, що вам не здалося.

Про це стало відомо завдяки повідомленню британського таблоїду The Sun.

Нахабна

Нахабна

"У вантажівці було нормально, часом доводилося просто зупинятися і сміятися над цим", - поділився Брайан.

У якийсь момент пару перервала корова, яка стала навпроти і почала дивитися на них. Ханна розповіла, що, коли виглянула у вікно, побачила поруч ніс тварини і злякалася. Від страху жінка сіпнулася, після чого скрикнула від болю.

Вся ця пригода закінчилася терміновою поїздкою Брайана і Ханни до відділення невідкладної медичної допомоги, де у неї виявили кровотечу. На жаль у жінки діагностували розрив кісти яєчника. Зараз Ханна повністю одужала, все в порядку, і прийшов час розповісти про це на телебаченні. Ну, принаймні, їм так захотілося. Можливо, такий і був план.

Джерело