Відома співачка Ірина Білик, яка розповіла про психічно хворого брата, відверто зізналася, скільки зробила пластичних операцій.

Юзери вже давно обговорюють зміни в зовнішності кумира та лише зараз 51-річна зірка розповіла про хірургічні втручання, йдеться у програмі "Мій секрет". Так, вперше артистка лягла під ніж хірурга після народження сина Гліба 1999 року.

"Мені здавалося, що я така некрасива. Ще мої колеги з мене знущалися, що я народила, що вже не повернуся. Це казали в кулуарах. Я плакала. У мене весь час у моєму житті були "молящі" очі, наче я плачу, трохи нависали. Це у мене від тата. Я виступала в палаці "Україна", був такий концерт  і тоді зустрітися з президентом було щось таке неймовірне, неможливе, наче ангел небесний до тебе спустився. І тут Леонід Данилович Кучма підходить до мене, дивиться мені у вічі й каже: "Ірино, а чого це у вас такі сумні очі?". Я тоді подумала: "Ну все, потрібно точно щось робити з очима, якщо вже президент зауважив, що вони такі сумні". Тоді я вирішила трохи "завеселити" своє обличчя", – пригадала артистка.

Ірина Білик зізналася, скільки зробила пластичних операцій

Результатом Білик була задоволена. Далі ж співачка вирішила виправити свій ніс. Артистка, в якій тече й грузинська кров, комплексувала через горбинку.

"Мені здавалося, що цей ніс видно за кілометр. Попросила трохи її прибрати, але залишила трішки того, що в мене було грузинського. Я не хотіла, щоб люди побачили зовсім іншу жінку. До речі, тепер думаю, що я зробила неправильно. Треба було взагалі прибрати і зробити зовсім рівне. Можна було ще краще!" – розповіла знаменитість.

Читайте також: Ірина Білик тоді і зараз: як змінилася зірка за 30 років на сцені

Крім того, Білик не приховує, що декілька разів робила підтяжку обличчя та збільшувала губи.

"Поки живий, поки ще чоловіки тебе люблять, хочуть, і секс цікавить. Я люблю відвідувати косметологів, дуже люблю масаж. Іноді укольчики краси, а як без них? Подколола губки. А що тут такого, якщо я цілуватися люблю", – додала артистка.

Нагадаємо, Ірина Білик зі сльозами на очах оголосила про розлучення з чоловіком. Ініціаторкою розриву стосунків стала співачка.

Джерело