Українець провів два різні за складністю сети. Сергій Стаховський провів другий поспіль матч на турнірі серії "челленджер", який триває у Празі. Українець боровся за вихід у основну сітку змагань. Суперником 35-річного Стаховського у фіналі кваліфікації був представник Узбекістану Дєніс Істомін, який випереджає українця в рейтингу ATP на дев'ять позицій - 204 проти 213. Тенісисти дуже часто зустрічалися між собою раніше: по п'ять перемог на рахунку як українця, так і 34-річного узбекістанця. А перший матч між ними датовано ще 2007 роком - тоді в кваліфкації турніру в Москві переміг саме Істомін. У фіналі турніру в Празі Стаховському вдалося вийти уперед за особистими зустрічами із Істоміним. І зробити це відносно швидко. Як зіграв Стаховський проти Істоміна? Перший сет між тенісистами закінчився на тай-брейку. Стаховський вийшов уперед за рахунку 1:1, зробивши брейк на подачі Істоміна, однак згодом узбекістанець відігрався - 3:3. Після цього обидва тенісисти надійно грали під час власних подач, однак не на тай-брейку - там Стаховський дозволив супернику взяти лише одне очко. У другому сеті Стаховський продовжив перегравати суперника як на своїх, так і на чужих подачах. Загалом друга партія тривала всього півгодини, а Стаховський віддав лише один гейм Істоміну. Матч між тенісистами тривав 1:29 години. Стаховський реалізував 50% брейк-поїнтів, у той час, як суперник - усього 14%. "Челленджер". Кваліфікація, фінал Дєніс Істомін (Узбекістан) - Сергій Стаховський (Україна) 0:2 (6:7, 1:6) Суперником Стаховського у першому раунді основної сітки турніру в Празі стане представник Казахстану Дмітрій Попко. Його українець обігрував чотири роки тому на турнірі в Ізмірі. Що відомо В оновленому рейтингу ATP Стаховський посідає 213-е місце, втративши одну позицію у порівнянні з попереднім. Перед турніром у Празі Стаховський змагався на "челленджері" в Остраві, де дійшов до 1/8 фіналу. Стаховський лише одного разу в 2021 році виходив у чвертьфінал змагань. У середині березня українець виступав у Б'єллі, де вилетів на цій стадії від німця Данієля Мазура.