Українки втратили шанс відірватися від суперниць по групі. У другому матчі відбору на чемпіонат Європи з волейболу жіноча збірна України мала зустрітитися проти Швеції. Перед цим українки стартували з вольової перемоги - жовто-сині виявилися сильнішими за представниць Португалії. Читайте також: Україна оформила вольову перемогу над Португалією у відборі на Євро-2021 з волейболу Для Швеції матч проти українок був першим у відборі на Євро-2021. Поєдинки проти Грузії були перенесені через спалах коронавірусу у команді, а тому кожна зі збірних проведе у Португалії по два матчі. Зі збірною Швеції українки недавно зустрічалися. У матчах Золотої Євроліги-2019 збірна України двічі обіграла шведок із рахунком 3:0. Виграти другий матч українки не змогли. Швеція у першому ж сеті почала нав'язати супротив українкам. Жовто-сині тривалий час лідирували і навіть мали перевагу в чотири м'ячі. Проте шведки не лише відігралися, але й змогли здобути перемогу - 27:25. Друга партія склалася для українок ще гірше. Швеція захопила ініціативу та навіть лідирувала в рахунку з різницею у дев'ять м'ячів. Українки змогли відігратися під кінець, однак програли із різницею -6. Українки розпочали третій сет краще, аніж другу, здобувши на початку перевагу у три м'ячі. Проте після тайм-ауту, який взяли шведки, ця перевага була втрачена, а суперниці українок вийшли уперед. Жовто-сині знову почали виходити уперед, але шведки не відпускали їх до кінця зустрічі. А наприкінці зустрічі зробили ривок - з 15:17 у 25:18, завдяки чому здобули перемогу в трьох сетах. Найкращою серед українок була Надія Кодола, яка набрала 11 очок. Загалом збірна України програла у ефективності атак шведкам - лише 34% атак українок закінчувалися набраним очком, у той час, як у Швеції цей показник склав 55%. Відбір на Євро-2021 з волейболу серед жінок. Другий тур Швеція - Україна 3:0 (27:25, 25:19, 25:18) Турнірна таблиця групи B Швеція - 3 очки (1 матч), 3:0 Україна - 3 (2), 3:4 Грузія - 0 (0) Португалія - 0 (1), 1:3 Що далі Грузія не виступає на першому колі відбору в Португалії, відповідно матч України проти грузинок, що мав відбутися 9 травня, перенесено. Наступний матч Україна зіграє проти Швеції 14 травня.

Україна програла Швеції у другому матчі відбору на жіночій чемпіонат Європи з волейболу