Українка подолала кваліфікацію в Римі. Третя ракетка України 18-річна Марта Костюк пройшла кваліфікацію на турнірі WTA 1000 в Римі. У першому раунді тенісистка італійку Нурію Бранкаччо, а в фіналі - досвідчену японку Нао Гібіно. Це була друга зустріч між Костюк та Гібіно, перший очний матч виграла японка: в двох сетах перемогла на Ролан Гарросі-2020 (6:4, 6:0). У Римі свій реванш взяла українка, теж перемогла у двох партіях, хоч і не так впевнено. Матч тривав 95 хвилин. Дивіться також: Різаний Марти Костюк - найкращий удар квітня у світі: відео У першій партії Костюк двічі вела з брейком, навіть подавала на сет, але Нао двічі поверталася в гру. Вирішальний момент партії настав за рахунку 5:5 - спершу Марта змогла втримати свою подачу, а тоді повела 40:0 на чужій і з другого сетболу забрала сет. Друга партія розгорталася за схожим сценарієм: двічі з брейком вела українка, двічі його втрачала. А за рахунку 4:3 на свою користь Марта зробила ще один брейк - відігралася з 0:40 на чужій подачі, взяла її (5:3), після чого впевнено подала на матч. WTA 1000. Рим. Кваліфікація. Фінал Марта Костюк (Україна, 13) - Нао Гібіно (Японія) 2:0 (7:5, 6:3) Для 18-річної Костюк - це четвертий вихід в основну сітку турнірів рівня WTA 1000. І лише вдруге в своїй кар'єрі вона пройшла в основу, здолавши кваліфікацію. При цьому жодної перемоги в основі WTA 1000 у Марти все ще немає. Усі виступи Марти Костюк в основній сітці WTA 1000 Мадрид-2018: вайлд-кард, виліт в першому раунді Мадрид-2019: подолала кваліфікацію, виліт в першому раунді Маямі-2021: напряму в основі, виліт в першому раунді Рим-2021: подолала кваліфікацію Що далі В основній сітці Italian Open зіграють дві українки - Еліна Світоліна (№5 посіву) та Марта Костюк. Еліна розпопчне виступи з другого раунду, Марта - з першого. Свою суперницю Костюк дізнається після завершення усіх кваліфікаційних матчів. А Світоліна в другому раунді зіграє проти переможниці матчу між Амандою Анісімовою та Ван Цян.

Марта Костюк пройшла кваліфікацію в Римі та вчетверте в кар'єрі зіграє в основі турніру WTA 1000