Модель Крісі Тейге вибачилась за непристойну поведінку в Twitter 

Про це повідомляє ВВС.

У 2011 році Тейге нібито відправляла Стодден повідомлення із закликом покінчити життя самогубством. Тоді ж 16-річна телеведуча збиралася заміж за 50-річного актора Дуга Хатчісона.

Стоден сказала, що не ображається за той конфлікт, однак вважає, що таким чином Тейге намагається покращити свою репутацію.

Тейге відповіла, що “соромиться та жалкує” про свої дії десятирічної давності.

Зовсім нещодавно вона повернулася в Twitter після того, як ледь змогла впоратися із хвилею негативу.

“Не всім треба відповідати за своє минуле (коментарі) перед всім світом… Я засмучена та соромлюся того, якою була раніше… Я була невпевненим тролем, який прагнув уваги… Мені соромно та незручно через мою поведінку, однак це ніщо в порівнянні з тим, як себе в цей момент могла почувати Кортні”, – написала модель.

Тейге додала, що завжди працюватиме над тим, аби більше ніколи не розчаровувати свою аудиторію – понад 13,5 млн підписників.

  • Восени минулого року модель Кріссі Тейге втратила дитину. Вона чекала на сина від свого чоловіка, співака Джона Ледженда. Це мала бути третя спільна дитина пари. Через кілька тижнів після викидня Кріссі написала есе про своє горе. Вона також зізнавалася шанувальникам, що вкрай важко переживає втрату дитини.
  • У грудні Кріссі Тейге розповіла, що більше не зможе мати дітей.

Джерело