Українська тенісистка Еліна Світоліна (№6 WTA) пробилася до чвертьфіналу престижного турніру WTA 1000 в Римі.

У поєдинку третього кола наша співвітчизниця перемогла у двох сетах іспанку Гарбіньє Мугурусу (№12 WTA), яка в 2017 році була лідеркою світової класифікації.

Матч тривав 1 годину 17 хвилин і завершився з рахунком 6:4, 6:2 на користь українки.

Світоліна розібралася з експершою ракеткою світу та вдруге поспіль вийшла у чвертьфінал турніру в Римі

Зазначимо, що Еліна вийшла у чвертьфінал турніру в Римі вдруге поспіль. Минулого року вона припинила боротьбу саме на цій стадії. У 2017 та 2018 роках Світоліна ставала переможницею змагань у столиці Італії.

У чвертьфіналі українка побореться проти 19-річної полячки Іги Свентек (№15 WTA), яка гучно заявила про себе минулого року, коли виграла Roland Garros.

Як писав ТСН Проспорт, у попередньому раунді Світоліна закамбечила і вибила американку російського походження Аманду Анісімову.