Київське "Динамо" обіграло луганську "Зорю" в додатковий час у фінальному матчі Кубка України і утринадцяте у своїй історії стало володарем трофею. Зустріч на міському стадіоні ім. Романа Шухевича в Тернополі завершилася з рахунком 1:0.

Поєдинок розпочався з невеликої переваги луганчан, проте з часом "біло-сині" поступово перехопили ініціативу і створили пару моментів, після яких могли відкрити рахунок.

Однак у першому епізоді Віталій Буяльський після скидки Артема Бєсєдіна пробив вище поперечини. У другому ж моменті вже сам форвард "Динамо" загрожував воротам Ніколи Василя, але воротар "Зорі" дістав м'яч з кута після небезпечного удару.

Важка травма Миколенка і незабитий пенальті Циганковим: "Динамо" обіграло "Зорю" і виграло Кубок України

Номінальні гості відповіли лише в самому кінці першого тайму. Денис Фаворов виграв "повітря" після навісу зі штрафного від Владлена Юрченка, але пробив трохи вище поперечини.

Другу половину зустрічі знову ліпше розпочала "Зоря", але забивати знову мало "Динамо". Микола Шапаренко після класного проходу увірвався в карний майданчик суперника і пробив на виконання. М'яч після його удару влучив у поперечину.

На 62-й хвилині ще один супершанс не реалізував Бєсєдін. Віктор Циганков класно зіграв на правому фланзі, віддавши м'яч у центр карного майданчика на партнера за командою, але Артем із вбивчої позиції пробив повз ворота.

Пізніше Бєсєдін не реалізував ще один момент. Артем пробив головою в самий кут воріт "Зорі" після навісу від Жерсона Родрігеша, але знову блискуче зіграв Василь, який відбив м'яч.

Не забивши за 90 хвилин, командам довелося грати додатковий час. У його дебюті знову момент створили кияни, але з ударом Циганкова впорався Василь.

Та все ж через кілька хвилин Віктор таки переграв воротаря луганчан. Родрігеш виконав передачу в центр карного майданчика номінальних гостей, де провалилася оборона "Зорі". Циганкову вистачило часу, щоб спокійно відправити м'яч у дальній кут.

Перед самим завершенням першого екстра-тайму "Динамо" зобов'язане було забивати другий м'яч. Жуніньо збив у власному карному майданчику Віталія Буяльського, але Циганков з пенальті програв дуель Василю, який відбив з кута удар Віктора.

Проте сил у "Зорі" відігратися вже не залишилося. У другому таймі додаткового часу "Динамо" без проблем довело справу до підсумкової перемоги.

Неприємним моментом для киян стала травма Віталія Миколенка. У дебюті поєдинку захисник "Динамо" пошкодив руку під час боротьби з Артемом Громовим. Продовжити гру Віталій не зміг, а поле залишав у сльозах.

У півфіналі "Динамо" розгромило "Агробізнес", а "Зоря" в серії пенальті обіграла "Олександрію".

У минулому сезоні володарем Кубка також стало "Динамо". У фіналі кияни в серії пенальті перемогли полтавську "Ворсклу".