У Флориді 17 травня пройде фінал наймасштабнішого конкурсу краси "Міс Всесвіт", на якому Україну представлятиме "Міс Україна-Всесвіт-2020" Єлизавета Ястремська.

Про те, що зараз відбувається в США на "Міс Всесвіт", розповіла директорка конкурсу "Міс Україна - Всесвіт" Анна Філімонова в інтерв'ю "КП в Украине".  За її словами, Ліза живе в одному номері з "Міс Казахстан" і в неї хороші стосунки з сусідкою.

На конкурсі, як і завжди, встановлено жорсткі обмеження, адже організатори відповідають за кожну з дівчат.

"Ще до поїздки на конкурс був постійний негатив в її бік. Її подружки, знайомі розповідали, мовляв, вона не така і що нічого не вийде. Я постійно спілкувалася з Лізою на цю тему, ми повністю обмежили її спілкування зі сторонніми людьми, подругами. Коли вона їхала на конкурс, їй хотілося більше підтримки з боку України, а цього не було. Люди були досить пасивні.", - розповіла Філімонова. Анна Філімонова

Вона додала, що на Єлизавету вже підписалося 50 тисяч підписників, а з самого початку, для порівняння, було лише 6 тисяч. Проте, як зазначила Філімонова, всі ці люди не з України. Більша їхня частина з Філіппін і Латинської Америки.

Анна Філімонова також розповіла про непорозуміння, у яке вони потрапили через національний костюм "Душа витинанка". Посипалися звинувачення у тому, що ідею костюму вкрадено і що начебто дизайнер надихнувся роботою білоруської художниці. 

"Чотири дні нам писали гидоти, були погрози. Хоча ми до цього не маємо ніякого відношення. Ми замовили костюм у дизайнера, заплатили йому гроші, і ми не несемо відповідальності за кожну вишивку, візерунок.", - розповіла Анна Філімонова. Анна Філімонова

Джерело