Колишній президент США Дональд Трамп відновить проведення мітингів для своїх прихильників.

Про це інформує New York Post з посиланням на обізнане джерело.

Дати та місця проведення поки не оголошені. За інформацією співрозмовника видання, команда екс-президента зараз вибирає місця для проведення декількох заходів в червні.

Знову за старе: Трамп планує відновити мітинги для своїх прихильників

Мітинг планується провести в зв'язку зі святом 4 липня — Днем незалежності США.

Раніше повідомлялося, що колишній президент США Дональд запустив власну онлайн-платформу для спілкування зі своїми шанувальниками. Відзначається, що платформа дозволяє американському екслідеру публікувати пости, зображення та відеозаписи.

Нагадаємо, що мітингів прихильників Трампа не було вже кілька місяців.

Адже 6 січня на засіданні Конгресу США повинні були завершити офіційну процедуру підрахунку голосів виборців та оголосити Джо Байдена переможцем. Сотні прихильників чинного президента Дональда Трампа зібралися біля Капітолія, щоб висловити йому підтримку, і почали штурм будівлі. Конгрес тимчасово зупинив засідання.

У заклику до заколоту проти уряду звинуватили вже колишнього президента Дональда Трампа. 13 січня Палата представників підтримала рішення про імпічмент.

Однак під час фінального голосування в американському Сенаті необхідних двох третин голосів сенаторів не набрав, тому імпічмент Трампу оголошено не було.

Читайте також:

Трамп серйозно розглядає ідею знову піти в президенти США, оскільки "нудьгує за допомогою людям"

Джерело