Що це за турнір та з ким грає Україна. Збірна України з волейболу - один з чотирьох фіналісті Золотої Євроліги з чоловічого волейболу сезону 2021 року. Команда під керівництвом тренера Угіса Крастіньша удруге в історії пройшла груповий етап та вийшла до Фіналу Чотирьох цього турніру. На стадії групового етапу українці показали 100% результат - чотири матчі, чотири перемоги (двічі розібралися з Румунією та Словаччиною). Такий ж 100% результат і в двох інших збірних, що пройшли до Фіналу Чотирьох. Читайте також: Україна виграла усі матчі на груповому етапі Золотої Євроліги з чоловічого волейболу Хто взагалі зіграє у Фіналі Чотирьох Учасники: Україна, Естонія, Туреччина, Бельгія На першій стадії Золотої Євроліги було сформовано три групи, переможці яких проходили до Фіналу Чотирьох (це Україна, Естонія та Туреччина). Остання збірна-фіналіст - господар вирішальної стадії змагань (це Бельгія). Формат Фіналу Чотирьох: два півфінали, переможці яких грають у фіналі, а команди, що програють - у матчі за третє місце. Фінал Чотирьох Золотої Євроліги: календар Півфінал: субота, 19 червня 18:00. Туреччина - Естонія 21:00. Бельгія - Україна Фінали: неділя, 20 червня 18:00. Матч за третє місце 21:00. Фінал А що таке Золота Євроліга і що отримує переможець? Золота Євроліга - другий за престижністю комерційний турнір збірних (без урахування чемпіонату світу та Європи). У світовому волейболі є турнір Ліга Націй, де грають 20 найсильніших збірних з усього світу, а також континентальні турніри. Відповідно, Золота Євроліга - це перший турнір для європейських збірних після Ліги Націй. У попередні сезони переможець Золотої Євроліги отримував путівку в "турнір претендентів" за право зіграти у наступному розіграші Ліги Націй. Однак цього року через пандемію з Ліги Націй ніхто не вилітає, тому турніру претендентів не буде. Але Золота Євроліга усе одно слугує певною репетицією перед стартом чемпіонату Європи (відбудеться у вересні). Усі чотири учасники Фіналу Чотирьох - гратимуть у фінальній частині Євро-2021. Причому Україна та Бельгія зіграють на Євро в одній групі, а ще ці команди грали у матчі 1/8 фіналу Євро-2019: тоді українці несподівано перемогли у 5-сетовому трилері (3:2). Зараз ці збірні зіграють у півфіналі Євроліги. Наскільки сильні збірні у Фіналі Чотирьох? Україна, Туреччина та Бельгія - учасники плей-оф Євро-2019. Україна - чвертьфіналіст Євро-2019. Туреччина - чинний переможець Золотої Євроліги (у 2019 році). Це збірна, яка на стадії групового етапу виграла 6 матчів, програвши лише два сети. А Естонія - переможець Золотої Євроліги-2018. У складі Туреччини грає один з найсильніших волейболістів чемпіонату Італії, Адіс Лагумджа ("Монца") - він лідер групового етапу Золотої Євроліги за набраними очками (116) та ейсами (20). У складі України грає інший один з найсильніших волейболістів чемпіонату Італії, Олег Плотницький ("Перуджа").

Збірна України у Фіналі Чотирьох Золотої Євроліги з волейболу. Що це означає та коли матчі