З Рівненської області прийшли доволі сумні новини, які мимоволі змусять задуматися про те, що доля все таки існує з її всілякими добрими і поганими проявами. Так, увечері в п'ятницю, 18 червня, в селищі Сварини (Сарненський район) на чоловіка впав кінь, придавивши його.

Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих журналістів, які посилаються на дані Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги.

Багатодітний батько провалився до бобрової нори, зверху впав кінь: під Рівним трапилося лихо, в яке важко повірити 

Багатодітний батько провалився до бобрової нори, зверху впав кінь: під Рівним трапилося лихо, в яке важко повірити 

Це ще далеко не все, що можуть дізнатися наші читачі стосовно даного випадку. Все сталося, як в якомусь моторошному серіалі і важко повірити, що це дійсно правда - ввечері 43-річний чоловік пішов на пасовище за конем. Біля річки він провалився в яму, яку зробили бобри. Зверху на чоловіка впав кінь.

Місцеві жителі спочатку витягли з ями коня, а потім і виявили бездиханне тіло чоловіка. За даними медиків, кінь придушив чоловіка, вони лише констатували смерть потерпілого. У чоловіка залишилася велика сім'я, цілих 9 дітей залишилися без батька.

У свою чергу в Telegram-каналі "Perepichka News" повідомляють наступне: "Чоловік йшов на пасовище за конем, а на зворотному шляху провалився у вириту бобрами яму. Зверху на нього впав кінь, і вибратися нещасний вже не зміг. Медикам залишалося лише констатувати смерть. У загиблого залишилися 9 дітей. Шанс померти через бобра дуже малий, але ніколи не дорівнює нулю".

Джерело