Тетяна Песик розповіла, що може зобразити будь-яку фігуру алфавіту. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці в Instagram.

Як відомо, українська актриса гумористичного жанру Тетяна Песик здобула популярність завдяки участі в Лізі сміху з командою "VIP Тернопіль", а згодом участі в скетчі "Країна У". Це зробило її улюбленою і популярною актрисою для українців. На її офіційну Instagram-сторінці підписано майже півмільйона людей, з якими вона регулярно ділиться моментами з її життя і творчості.

Тетяна Песик з

Нещодавно вона опублікувала знімок на тлі пляжу. Дівчина забавно схрестила ноги і сперлася на гранітний куб.

"Що там по позуванню? Можу показати будь-яку букву алфавіту", - пожартувала вона.

При цьому Передплатники почали жваво реагувати на даний пост.

"Та тут ціле речення зі знаком оклику"; "позування-це твоє"; "Красиво вийшло на фоні пляжу Циганка, дуже привабливе фото!"; "Покажи найінтимнішу букву", - повідомляють вони.

Також Ірина Сопонару вперше розсекретила, що розлучилася зі своїм бойфрендом-іноземцем, з яким була разом більше 5 років. В інтерв'ю Знай.иа вона розповідала, з чого починалися Їхні стосунки.
 
Також зірка студії "Квартал 95" і артистка "жіночого кварталу" Сопонару розповіла, чи любить готувати вдома і чи є у неї своє фірмове блюдо.

Джерело