"Львів" і "Маріуполь" у стартовому матчі 1-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) сезону-2021/2 022 зіграли внічию. Зустріч на "Арені Львів" завершилась з рахунком 1:1.

Автором першого гола в новому сезоні став форвард гостей Андрій Кулаков. Він на 9-й хвилині поєдинку в порожні ворота замкнув передачу від Дмитра Топалова і відкрив рахунок у матчі.

В середині першого тайму протягом буквально п'яти хвилин два непоганих моменти, щоб відігратися, мали господарі, але їх підвела точність у завершальній стадії атаки.

Старт УПЛ вдався: "Львів" і "Маріуполь" у першому матчі нового сезону зіграли в результативну нічию

Але на 32-й хвилині "Львів" таки зрівняв рахунок. Артур Ременяк відправив м'яч у ворота суперників ударом головою після навісу від Ернеста.

До перерви команди встигли обмінятися моментами, але рахунок на табло так і не змінився. У дебюті другого тайму команди знову зіграли не найкращим чином у завершальній стадії атаки, не реалізувавши по одному шансу для взяття воріт суперника.

Після цього моментів у грі поменшало, і вона завершилася логічною нічиєю.

Матчі 2-го туру відбудуться 30 липня - 2 серпня.

У сезоні-2021/22 УПЛ була розширена з 14 до 16 команд, які гратимуть у два кола.