На сторінці в соціальній мережі Instagram відомої 39-річної співачки Віри Брежнєвої, яка, незважаючи на українське походження, живе і працює в Росії, з'явилася нова публікація.

Цього разу вона показала, як відпочиває в аеропорту, сидячи прямо на підлозі.

"Все-таки Instagram - найбільша ілюзія. Тому що будь-яку дію можна показати красиво, навіть коли ти погано себе почуваєш, працюєш з ранку до вечора з ранніми підйомами, наїждженими кілометрами, від втоми просто готовий перепочити, посидівши на підлозі, але фоточка все одно вийшла красива. Рейд по виставці, постачальникам, фабрикам закінчений-всім шанувальникам @verabeauty.official залишилося набратися терпіння, тому що ми вас любимо і створюємо для вас все найкраще!» ,- написала Брежнєва, додавши, що скоро варто очікувати запуску ще однієї новинки.

Постаріла Віра Брежнєва після чуток про романи Валерія Меладзе розкрила найбільший обман:

Постаріла Віра Брежнєва після чуток про романи Валерія Меладзе розкрила найбільший обман:

«Wow, amazing shot! Blessings to your journey (Ух ти, приголомшливий знімок! Благословення твоєму подорожі»", "Але краще в Болоньї на червоній підлозі, ніж в офісі на стільці не втомлена. З'їжте за мене італійського Жделатто», - просять фанати.

"Прочитала перепочити. Думаю, відмінне яке слово, філологічний гумор, так би мовити. Потім зрозуміла що перепочити. Здається, мені у відпустку пора", "ілюзія. Успішний успіх, порівняння себе з кимось. Потрібно вміти включати внутрішній фільтр і блокувати такі думки», - пишуть шанувальники в коментарях до повідомлення.

Джерело