Частині тергромад Рівненщини рекомендували перевести заклади освіти на дистанційне навчання через низький показник вакцинації освітян. Про це повідомили на сайті Рівненської ОДА. Таке рішення прийняла обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) 14 вересня.

На засіданні обласної комісії ТЕБ та НС наголосили на незадовільній ситуації з щепленнями від коронавірусу серед освітян. Також комісія рекомендує керівникам 14 громад, де вакцинувались менше 80% працівників освіти, невдовзі перевести освітні заклади на онлайн-навчання.

"Конкретної дати переходу на дистанційку не визначили, проте голови мають час для того, аби змінити ситуацію на увірених їм територіях. Поки прив'язки до "жовтої" карантинної зони немає", – повідомив Суспільному директор департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА Олександр Поліщук.

Рекомендація стосується шести закладів освіти Рафалівської громади Вараського району, п'яти – Повчанської громади Дубенського району, 22 – Корецької, 114 – Рівненської, 32 – Гощанської, п'яти – Великоомелянської, чотирьох – Дядьковицької, десяти – Зорянської, десяти – Малинської, шести – Шпанівської громад Рівненського району та 43 – Рокитнівської, восьми – Березівської, чотирьох – Старосільської, 11 – Вирівської громад Сарненського району.

Частині освітніх закладів Рівненщини рекомендують переходити на

Читайте також: Як пояснюють низькі темпи вакцинації освітян у громадах

Станом на 14 вересня загальна кількість освітніх закладів, яким рекомендують перейти на "дистанційку" – 280, у це число входять школи, дитсадки й заклади позашкільної освіти, – уточнив Олександр Поліщук.

Загалом на Рівненщині, за даними управління освіти, є 965 закладів дошкільної, загальної та позашкільної освіти. Рівня вакцинації у 80% досягли у 120 з них.

Що відомо На Рівненщині станом на 13 вересня від коронавірусу вакцинувалась приблизно третина освітян. Таку інформацію озвучили в облдержадміністрації. За інформацією першого заступника голови, куратора медицини Сергія Подоліна, в області працює 44 267 педагогів. Станом на 13 вересня понад 14 тисяч із них отримали вакцину. За даними index.minfin, кількість вакци­нованих на Рівненщині станом на 12 вересня становила 126 169 людей, це 11,02% населення області. Повний курс вакцинації пройшло 102 837 людей, це 8,98% населення. Головний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що у листопаді Україна може наблизитися до червоної зони епідеміологічної небезпеки, тому в країні можуть впровадити локдаун. Уряд продовжив адаптивний карантин до 1 жовтня.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Джерело