17 вересня у Запоріжжі ФК "Металург" зіграв матч 9 туру Другої ліги (група В) з ФК "Суми". Перемогу здобули господарі, розгромивши команду гостей з рахунком 5:0.

Перед дев'ятим туром "Металург" очолював турнірну таблицю. Зігравши 8 матчів, команда мала 18 очок (п'ять перемог та три нічиї). ФК "Суми" посідала передостаннє, 15 місце в групі, на рахунку команди - 5 очок (одна перемога, дві нічиїх та п'ять поразок).

У сьогоднішньому матчі на "Славутич-Арені" господарі поля виглядали досить впевнено. Вже на шостій хвилині першого тайму запоріжці повели у рахунку — Олексій Сидоров з восьми метрів розстріляв ворота гостей — 1:0.

У матчі 9-го туру Другої ліги

На 22-й хвилині Олексій Сидоров оформив дубль, пробивши в дальній кут воріт Романа Захарчука — 2:0. А вже на 30-й хвилині відзначився півзахисник "Металурга" Єгор Шалфєєв — 3:0.

Ще через сім хвилин форвард запоріжців Олексій Сидоров впритул наблизився до воріт Захарчука, але його досить грубо зупинив захисник "Сум" Руслан Курдас, за що отримав червону картку. Тож команда гостей залишилась у меншості. Призначений пенальті реалізував Ігор Загальський — 4:0. З таким рахунком команди розійшлися на перерву.

Другий тайм також не обійшовся без голів у ворота сумської команди — на 56-й хвилині пробив півзахисник запоріжців Євгеній Коваленко — 5:0. Протягом решти часу запоріжці збавили темп своєї гри та до кінця матчу голів більше не забили.

Таким чином "Металург" продовжує безпрограшну серію у першому колі Другої ліги.

Друга ліга. Дев'ятий тур. Результат

"Металург" (Запоріжжя) - "Суми" (Суми) 5:0

Голи: Сидоров, 6, 22; Шалфєєв, 30; Загальський, 38 (п); Коваленко, 56.

Що далі У 10-му турі "Металург" на виїзді зіграє з "Перемогою" 26 вересня. 2 жовтня запорізька команда прийматиме вдома СК "Полтава".