На Сумщині тривають «Дні з поліцейським та рятівником». Під час інтерактивних уроків працівники оперативних служб знайомлять школярів з основними правилами безпеки, яких необхідно дотримуватися у повсякденному житті щоб не потрапити в біду. Також дітей навчають алгоритму дій у небезпечних ситуаціях, зокрема під час пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Також проводяться майстер-класи із застосування вогнегасників.

Так, 17 вересня відповідні заходи відбулися в семи навчальних закладах Шосткинського району та у Боромлянському ліцеї, Тростянецького району. А у м. Охтирка на базі 5-школи ім. Р. К. Рапія. Також були відпрацьовані дії на випадок виникнення надзвичайної події. Педагоги разом з учнями організовано евакуювалися зі школи, а вогнеборці приборкали умовне загоряння. Присутні змогли ознайомитися зі спецтехнікою та її оснащенням.

А учні Охтирської школи № 11 самі завітали в гості до працівників 22-ї державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці розповіли дітям про те, як відбувається реагування на тривожні виклики, які надзвичайні ситуації доводилося їм приборкувати та із яких небезпек визволяти людей. Також гості змогли ознайомитися зі спецтехнікою та обладнанням Служби порятунку. Кожен бажаючий зміг посидіти у пожежному автомобілі. Дана екскурсія дала можливість познайомити учнів з благородною професією – рятувальник та навчити дітей безпеці життєдіяльності. А можливо, для деяких із них дана зустріч у майбутньому стане вирішальною при виборі справи життя.

На Сумщині у День професійного свята рятувальники знайомили школярів зі своєю професією та навчали правилам безпеки

Головне управління ДСНС України у Сумській області

Джерело