Легкоатлети Сумщини вибороли п'ять медалей на командному чемпіонаті України з легкої атлетики. Турнір відбувся серед ДЮСШ й СДЮШОР 2006 року народження та молодших. Змагання проходили 17 та 18 вересня у Львові. Про це Суспільному розповіла тренерка Олена Мирошниченко.

На рахунку спортсменів з Сумщини — дві срібні й три бронзові нагороди. У перший день змагань третє місце у спортивній ходьбі на дистанції 3 000 метрів серед юнаків здобув Вадим Шевченко. Друге місце у бігові на 200 метрів з перешкодами виборов Максим Сердюк. У вечірній сесії Михайло Ковш на стометрівці посів третє місце. 18 вересня Михайло показав третій час у фіналі забігу на 200 метрів.

Сумська четвірка – Максим Сердюк, Богдан Романчук, Михайло Ковш та Дмитро Іващук – фінішувала другою в естафеті 100+200+300+400 метрів.

Легкоатлети Сумщини здобули п'ять медалей на чемпіонаті України Читайте також "Альянс" із Сумщини переміг "Гірник-Спорт" з Полтавщини у матчі Чемпіонату України з футболу. У Сумах команди педагогічного та аграрного вишів розіграли Кубок міста з футболу. Школярі із Сумщини здобули 11 медалей на Всесвітніх іграх (U -15).