У Тростянці, на Сумщині, у рамках чемпіонату України з футболу серед команд групи "Б" другої ліги відбулося сумське обласне дербі. Місцевий футбольний клуб "Тростянець" приймав "Вікторію" з Миколаївки.

Господарі до цього матчу з одинадцятьма очками йшли на сьомому місці у турнірній таблиці. Гості з вісьмома посідали тринадцяту сходинку.

У першому таймі голів команди не забивали. На 42 хвилині гри футболіст "Тростянця" Євген Меженський отримав другу жовту картку й залишив господарів у меншості. На 78 хвилині гол забив гравець "Вікторії" Євген Лозовий.

Сумське обласне дербі: ФК

У підсумку миколаївці перемогли з рахунком 1:0. Після цього матчу "Вікторія та "Тростянець" мають по одинадцять очок.

Що відомо Артем Радіонов кілька днів тому залишив пост головного тренера ФК "Вікторія" з Сумщини. Команда на цей матч вийшла під керівництвом виконувача обов’язки головного тренера — Володимира Романенка.