Народний депутат Михайло Цимбалюк прокоментував смерть народного депутата Антона Полякова, і розповів, як мали б діяти правоохоронці, щоб розслідувати смерть політика.

Про це він сказав в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24".

“Я як людина, яка має досвід служби в правоохоронних органах, не можу сказати, чи це зачистка, чи це не зачистка. Я звик оперувати фактами. Я в найперший день, коли було знайдено тіло, просив правоохоронців, коли вони кваліфікували за 115 статтею, а це умисне вбивство, не ставити відмітку “природна смерть”. Тому що не можна судити за попередніми даними. Так і сталося”, - сказав Цимбалюк.

Дуже важливо, щоб була зроблена фахова робота, - Цимбалюк про розслідування смерті Полякова

Він зазначив, що у крові покійного Антона Полякова знайшли незначну кількість алкоголю, а також достатньо велику кількість речовини, яка могла спричинити смерть.

За його словами, правоохоронці допустили низку помилок, оскільки вони “не дотягують за рівнем професіоналізму” до бажаного рівня.

“Через відсутність професійності і досвіду роботи. В таких ситуаціях все розпочинається з огляду місця події, де знайдено було вже тіло. Наступне, встановлення вже всіх свідків і очевидців. Ми знаємо, що та особа, яку називають таксистом, вона змінила вже свої покази. Виявляється, він його не підбирав там на зупинці під час випадкового голосування, а хтось підвіз (його на іншій машині, і посадив у таксі, - ред.)”, - додав депутат.

Він зазначив, що якщо правоохоронці одразу не проведуть розслідування за гарячими слідами, то час буде втрачений разом з можливими доказами.

“Ще не все втрачено. Дуже важливо, щоб була зроблена фахова робота. Експертизи”, - підкреслив Цимбалюк.

Джерело