Військово-патріотичний квест організували напередодні Дня захисника України. У квесті взяли участь 49 школярів. Це учні 9 та 10 класів. Про це Суспільному розповів директор навчального закладу Олег Слушний.

Учасники квесту виконували завдання на семи різних станціях. Зокрема, стріляли, випробовували військову амуніцію, відповідали на питання з історії України.

"Дуже цікаво, враження гарні", — поділився емоціями девʼятикласник Олександр Кузь.

Для учнів 20-ої вінницької школи провели військово-патріотичний квест

Загалом, змагались 7 команд. За умовами квесту учасники повинні на швидкість виконати завдання, додає директор.

"Захід дозволить дітям проявити себе, відчути відповідальність, бути захисником своєї країни. Їх це об'єднує, гартує", — зазначив директор навчального закладу Олег Слушний

До орагнізації заходу долучилися представники обласного військкомату. Вони облаштували 7 станцій.

Одне із завдань — балансування. Учасники повинні були пронести пляшку із водою не торкаючись до неї руками.

"Дана вправа виховує згуртованість, рівновагу, команд дух", — пояснила представниця обласного військкомату Інна Джога.

На інших станціях школярі відповідали на питання з історії України, брали участь в спортивних естафетах. Зокрема, добувати вогонь.

"Вогонь тебе зігріє та допоможе вижити в екстримальних умовах. Дітям потрібно показувати як ним користуватися", — представник обласного військкомату Андрій Пантелеймонов.

Також учасників квесту перевіряли на влучність в шкільному тирі, який тиждень тому відкрили після ремонту.

"Тримати зброю — це великі переживання. Автомат важкий, руки тремтіти почали", — учасниця військо-патріотичного квесту Юлія Денесюк

"Справжній стрілець, це та людина, яка володіє і тілом і духом.. як було раніше", — зазначив представник обласного військкомату Юрій Березовський.

Переможців квесту визначили за сумою набраних балів. Вони отримали солодкі подарунки.

Читайте також

На Вінниччині проводять безкоштовні екскурсії на розкопки кургану На Вінниччині пройшли антитерористичні навчання Вінницькі поліцейські зробили світлини з безпритульними собаками, аби привернути до них увагу Як учасники бойових дій проходять реабілітацію після повернення із зони ООС

Джерело