Рівненський “Верес” здобув перемогу на виїзді у матчі проти одеського “Чорноморця”. Поєдинок 11-го туру Прем’єр-ліги відбувся 18 жовтня. До цієї зустрічі суперників у турнірній таблиці розділяло шість очок: рівняни були дев’ятими, одесити – на передостанній п'ятнадцятій сходинці.

Перший тайм

Почався матч взаємним обміном пристрілками від обох команд, більшість із яких були неточними. “Верес” зумів забити на 17-й хвилині: провівши контратаку чотири у три, Євген Пасіч увірвався у вільну зону між оборонцями одеської команди і замкнув простріл свого брата-близнюка Геннадія Пасіча з лівого флангу. 1:0.

На 20-й хвилині рівняни залишились у меншості, опорний хавбек Валерій Кучеров отримав пряму червону картку за фол.

Після того “Чорноморець” завдав кілька ударів у бік воріт гостей, але пробити Богдана Когута не змогли.

Другий тайм

Після перерви “Чорноморець” почав активно атакувати, рівняни здебільшого змушені були оборонятись. На 64-й хвилині господарі заробили пенальті: Авагімян перечепився об ногу Микити Полюляха. Ілля Путря виконував удар, але кіпер “Вереса” Когут потягнув цей м’яч.

На 75-й хвилині Геннадій Пасіч міг подвоїти перевагу "Вереса", але його удар у ближній кут парирував кіпер "Чорноморця". Після цього Роман Мірошник забив у ворота господарів після кутового, але арбітр зафіксував фол у Михайла Сергійчука.

Вже за кілька хвилин уже воротар рівнян Когут парирував удар Цитаішвілі у ближній кут.

На останній хвилині "Чорноморець" завдав удару поруч із дев'яткою воріт гостей. А після того кіпер одеситів врятував ворота від ще одного голу, коли з п'яти метрів пробив Віталій Дахновський. Підсумок поєдинку 1:0 на користь "Вереса".

Наступні матчі

Матчі 12-го туру для обох команд будуть домашніми і відбудуться у суботу, 23 жовтня. “Верес” прийматиме аутсайдера турнірної таблиці “Маріуполь”, а “Чорноморець” зіграє з ФК “Львів”, який посідає 14-те місце.

Що відомо Історія протистоянь “Чорноморця” та “Вереса” налічує 20 матчів. 10 перемог – у одеситів, 7 – у рівнян, 3 гри завершилися унічию, – інформує пресслужба рівненської команди. Різниця м'ячів: 30-25. Востаннє “Верес” перемагав в Одесі восени 2017 року. Тоді завдяки голу Володимира Адамюка рівняни обіграли “Чорноморець” - 1:0. У минулому сезоні “Верес” поступився “Чорноморцю” в гостях 0:1 і виграв вдома 4:0.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки