Партнерські пологи. Більшість жінок хочуть, щоб в цей одночасно болісний, але радісний момент поруч з ними була підтримка у вигляді чоловіка. Самі ж чоловіки неоднозначно ставляться до цієї дії. А що думають з цього приводу зірки українського шоу-бізнесу. 

Про це стало відомо завдяки програма "Зірковий шлях "на телеканалі "Україна", де регулярно розповідають ексклюзивні новини про знаменитостей. 

Цього разу вирішили з'ясувати, що категорично проти, щоб бути присутнім на пологах, а хто тільки цього і чекав. 

Знаменитості-чоловіки висловилися про партнерські пологи: чому Павлiк і Кошовий проти, а Анатоліч з Горбуновим чекали цього

Для Анатолія Анатоліча це вже 3-й дитина, але, до цього дружина Юла постійно народжувала одна. Цього року він був на нічних зйомках концерту до Дня Незалежності, і відразу з центру міста поїхав в пологовий будинок. Він все ж встиг, і у них народився син.

"Складно було. Довше це було. У родову кімнату ми потрапили о шостій ранку, а народила дружина тільки о першій годині дня. Тому, звичайно було непросто, я трохи подрімав" - розповідає чоловік. 

Незважаючи на це, він закликав чоловіків ходити з дружинами на пологи, так як вони повинні усвідомити, на скільки це складно. 

Юрій Горбунов також вже двічі був присутній на пологах. Він вважає, що це дуже круто. Враження він порівнює з польотом в космос, і кожен чоловік повинен це пережити.

Лілія Ребрик вирішила поділитися своїм досвідом. Про партнерські пологи заговорила не вона, а її чоловік Андрій, і він був присутній на них двічі. Ця розмова підняв ще під час першої вагітності, адже, хотів пережити всі моменти з коханою.

При цьому, телеведуча зазначила, що жінкам не потрібно тягнути чоловіків на пологи з мотивом, щоб показати, на скільки це боляче. Ні, це лише зіпсує відносини. 

А ось Віктор Павлік і чути не хотів нічого про це, і Катерина Репяхова вважає, що все це наслідки радянського виховання, коли нікого не пускали в родовий зал.

"Якщо чесно, я боюся. Я боюся, соромлюся. Я ніколи не був присутній, не дай Бог ще непритомніти. Не знаю, як на це все дивитися" - розповідає чоловік. 

Такої ж думки і Євген Кошовий. Він каже, що це відчуття не з приємних, і його лікарі вигнали перед пологами. 

Однак, дружина Ксенія розповіла, що це неправда, і він сам втік з палати, коли все почалося. Обидва рази був тільки на сутичках. 

Джерело