Перший матч українського клубу в еліт-раунді за 10 років.

Український "Ураган" розпочав шлях в еліт-раунді Ліги чемпіонів із футзалу.

Аби потрапити у фінальну частину турніру, клубу з Івано-Франківська необхідно виграти свою групу D. А серед суперників українців - "Леванте" (Іспанія), "Бенфіка" (Португалія) та "Галадаш". Водночас і "Леванте", і "Гадалаш" - дебютанти цього етапу єврокубка.

Український

У основному турі "Ураган" здобув три перемоги з трьох можливих. В еліт-раунді, своєю чергою, українцям вдалось продовжити цю тенденцію.

У стартовому матчі команда Максима Павленка зустрілась із віцечемпіоном Іспанії "Леванте". Раніше команди не грали одна проти одної в офіційних протистояннях.

На 11-й хвилині зустрічі рахунок відкрили іспанці - відзначився Марк Тольра. На це підопічні Павленка за дві хвилини відповіли забитим м'ячем у виконанні Сергія Коваля з передачі Миколи Грицини, а також сологолом від Даниїла Абакшина. Так, на перерву івано-франківці пішли з мінімальною перевагою - 2:1.

Уже на початку другої половини гри Тольра відновив рівновагу в матчі й зробив рахунок 2:2. А на 30-й хвилині протистояння Араса завдяки влучному асисту Тольри удруге вивів свою команду в лідери. Час спливав, але "Урагану" так і не вдавалось підкорити ворота суперників. Однак за чотири хвилини до кінця матчу команда Павленка видала справжню гольову феєрію - три голи за дві хвилини! Так, українці знову вирвались уперед і втримали це лідерство до фінального свистка - 5:3 на користь "Урагану".

Ліга чемпіонів. Еліт-раунд. Група D

"Леванте" - "Ураган" - 3:5

Голи: Тольра, 11, 23; Араса, 30 - Коваль (Грицина), 13; Абакшин, 16; Коваль (Швед), 36; Абакшин (Грицина),37; Фаренюк (Грицина), 38.

Таким чином "Ураган" у матчі-відкритті групи D вийшов на перше місце в турнірній таблиці та заробив свої перші три очки на цій стадії змагань.

Що відомо В еліт-раунді "Ураган" грає у групі D. Серед суперників української команди - португальська "Бенфіка", угорський "Галадаш" та іспанський "Леванте". Аби пройти далі, українській команді необхідно виграти групу. "Ураган" уперше за 10 років виступає в еліт-раунді Ліги чемпіонів. У сезоні 2011/2012 українська команда посіла дев'яте місце. Що далі Четвер, 2 грудня, 22:30. "Бенфіка" (Португалія) - "Ураган" (Україна) Субота, 4 грудня, 19:00. "Ураган" (Україна) - "Галадаш" (Угорщина) Читайте також: Чемпіон України "Ураган" стартує в еліт-раунді Ліги чемпіонів з футзалу: формат та розклад змагань