"Дніпро-1" став останнім учасником чвертьфіналу Кубка України сезону-2021/22. У перенесеному поєдинку 1/8 фіналу команда Ігоря Йовічевича обіграла черкаський ЛНЗ - 2:0.

Зустріч повинна була відбутися наприкінці жовтня у Черкасах, але була відкладена через спалах COVID-19 у черкаському клубі. Пізніше команди вирішили зіграти матч 1 грудня на "Дніпро-Арені".

Дніпровський клуб відкрив рахунок на 18-й хвилині зусиллями Олександра Піхальонка. А на початку другого тайму Ігор Когут зміцнив перевагу господарів поля. Більше голів команди не забивали.

Визначився останній чвертьфіналіст Кубка України з футболу

Раніше до 1/4 фіналу національного кубка пробилися "Динамо", "Шахтар",  "Олександрія", "Ворскла", "Львів", "Зоря" та "Металіст".

Матчі 1/4 фіналу та 1/2 фіналу заплановано на 2 березня та 20 квітня 2022 року відповідно.

Володар трофею визначиться 11 травня 2022 року.