Отримати тисячу гривень за вакцинацію зможуть усі українці незалежно від того, коли вони отримали щеплення. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що не бачить пробеми у нарахуванні коштів, адже у кожного українця є застосунок “Дія”.

“Застосунок “Дія” є у всіх”: прем’єр-міністр заявив, що пенсіонери у селах без проблем можуть отримати тисячу за вакцинацію

“Стосовно того, хто зможе скористатися цією тисячею гривень, то це всі громадяни України, які отримали дві дози вакцини, незалежно від того, коли вони отримали”, — зазначив Денис Шмигаль у інтерв’ю “Радіо Свобода”.
За словами Дениса Шмигаля, ця програма буде працювати з 19 грудня поточного року і до 18 грудня 2022 року. Гроші можна буде витратити лише на напрямки, що найбільше постраждали від епідемії: креативні індустрії, кіно, театри, музеї, спортивні центри і перевезення всередині України (авіа і залізничні).

«Програмою зможуть скористатися через додаток або портал «Дія» ті, хто мають відповідні ковідні сертифікати з двома дозами. «Дія» сформує відповідну платіжну картку, якою можна буде скористатися лише на ці п’ять напрямів, які постраждали від COVID», — заявив Шмигаль. Водночас, відповідаючи на запитання, чи зможе пенсіонерка в селі скористатися цією тисячею, прем’єр заявив, що «Дія» є у всіх.

Джерело