За його словами, цей виступ можна було б вважати звітом керівника якогось підприємства

Апофеоз популізму, спричинений тотальним падінням рейтингів влади - так виступ Володимира Зеленського у Верховній Раді назвав нардеп "Батьківщини" Сергій Євтушок к програмі "Велика політика" на "5 каналі".

"Таке враження, що президент з чіткими виписаними в конституції повноваженнями за інші речі відповідає. Про те, що він говорив, відповідає виконавча гілка влади", - сказав депутат.

Промова Зеленського – це апофеоз популізму, спричинений тотальним падінням рейтингів – нардеп (Відео)

За його словами, цей виступ можна було б вважати звітом керівника якогось підприємства.

"Оці баланси організації влади по повноваженнях, які прописані чітко в конституції, вони настільки змішані і порушені, що ота незрілість, оті нові обличчя, які зараз профнепридатні і в уряді й кругом, абсолютно не розуміють, що для нормальної правової країни, яка може мати розвиток, мають бути чітко виписані процедури і має бути дотримання цих процедур. Зеленський замкнув на собі всі ці речі, в конституції чітко прописано державна виконавча гілка влади - одні повноваження, судова гілка влади - інші повноваження, президент - інші повноваження", – наголосив Євтушок.

Він додав: "Так просто примітивно думати про те, що країна буде розвиватися і от якраз падіння цього рейтингу влади і свідчить про те, що треба негайно вкидати якісь популістичні речі".

Нардеп, навів приклад маніпуляції влади щодо обіцянки поставити на облік 400 тисяч учасників бойових дій і видати їм квартири. 

"Ну невже в когось є розуміння, що всім 400 тисячам видадуть квартири? Ну поставлять на облік і на цьому всі. Ну це ж пряма популістична історія, яка нездійсненна, нереалістична", -  пояснив Сергій Євтушок.

Нагадуємо, Володимир Зеленський у Раді хвалився "досягненнями". Анонсував появу економічного паспорта для дітей та запровадження подвійного громадянства для діаспори. Наприкінці свого виступу Зеленський зробив вкрай важливу заяву, що занепокоїла депутатів опозиції. Він заявив, що Україна готова до прямих переговорів із РФ. Зеленський вважає, що тільки так Україна зможе повернути тимчасово окуповані території.

Джерело