Як саме йому це вдалося.

На Australian Open-2022 закінчився перший змагальний день, під час якого було зіграно половину матчів.

Участь у другому раунді за підсумками першого раунду гарантували собі вже 32 тенісисти у чоловічій та жіночій сітках. Ще 32 визначаться у другий змагальний день, який відбудеться у вівторок, 18 січня.

Одним із переможців першого раунду Australian Open-2022 став поляк Губерт Гуркач, сіяний на турнірі під 10-м номером.

Гуркач у 4-сетовому поєдинку здолав білоруса Єгор Гєрасімов. А одне із очок, яке взяв поляк, було здобуто у видовищному стилі та претендує на звання найкращого на турнірі.

Що зробив Гуркач?

У четвертому сеті за рахунку 4:3 Гуркач зробив ефектний брейк-поїнт. Під час розіграшу поляк направив м'яча у дальню від білоруса лінію.

Герасімов врятував м'яча і сильно перевів у відповідь в лінію обвідним ударом. Польський тенісист перебував у непростому положенні, щоб врятувати його, але зміг це зробити: Гуркач у падінні відбив м'яча у протилежну частину корту. Причому зробив це так, що зміг потрапити у поле та реалізувати брейк-поїнт.

Відео ефектного удару Гуркача

Під враженнями від удару Гуркача залишився коментатор зустрічі Пітер Маркато. Він назвав "неймовірним" очко, яке виграв польський тенісист.

"Йому це вдалося. Це щось неймовірне від Губерта Гуркача. Це точно удар дня зі значним відривом. Неймовірне влучання".

А ось сам Гуркач був менш категоричним щодо цього удару. На його думку, це лише один із найкращих м'ячів у його кар'єрі.

"Це четвертий найкращий "воллей" за увесь час. Це був дуже хороший удар. Чудовий, і в потрібний момент. Радий, що мені вдалося так відбити".

Що відомо Губерт Гуркач перед стартом Australian Open-2022 був посіяний під 10-м номером. В оновленому рейтингу ATP тенісист втратив одну позицію і тепер займає 11-е місце. Читайте також: Падіння Костюк і Ястремської, новий рекорд Калініної. Рейтинги WTA та ATP перед Australian Open Гуркач уперше в кар'єрі пройшов у другий раунд на Australian Open. У 2020 та 2021 роках він вилітав на старті турніру. У 2021 році Гуркач здобув першу перемогу на рівні ATP - на турнірі в Маямі. Що далі Середа, 19 січня. У другому раунді Гуркач зіграє проти француза Адріана Маннаріно.

Джерело