Харківський міський голова Ігор Терехов відреагував на побоювання Зеленського про окупацію міста Росією і закликав містян не панікувати. 

Про це він повідомив "Суспільному".

"Хочу заспокоїти харків'ян, сказати, що поки я Харківський міський голова ми нікому не дамо захопити Харків — ніякій Росії. Тому у Харкові все буде спокійно, чітко, нічого тут не буде. Ми докладаємо всіх зусиль, і Харків залишиться спокійним містом, нехай росіяни не розтуляють рота", — сказав Терехов.

"Нехай росіяни не розтуляють рота" -  мер Харкова Терехов про загрозу окупації РФ

Він наголосив, що міська влада докладає усіх зусиль для забезпечення безпеки в умовах можливого нападу. "Ми робимо все чітко, є чітка дорожня карта. Я дуже хочу, щоб не було жодної агонії, істерики. Харків залишається спокійним, толерантним, мирним українським містом. Не буде ніякої війни", - сказав Терехов і закликав харків'ян не панікувати.

Нагадаємо, в інтерв'ю The Washington Post президент України Володимир Зеленський заявив, що в разі широкомасштабного вторгнення Росія може окупувати Харків. За його словами, "Росія вирішить посилити свою ескалацію на тих територіях, де історично проживають люди, які мали родинні зв'язки з РФ. 

Читайте також:

У США аналізують ризики відключення Росії від платіжної системи SWIFT: існують загрози постачання нафти і газу

Не очікуємо великих результатів - Блінкен про зустріч із Лавровим у Женеві

Лукашенко вигадав привід для перетягування військ до кордону з Україною

Джерело