У мережі показали унікальні кадри, на яких можна побачити 31-річну австралійську актрису Елізабет Дебики. На фотографії видно, що зірку перетворили на принцесу Діану на знімальному майданчику.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці «peopletalk» в Instagram.

"Елізабет Дебікі в образі принцеси Діани на зйомках нового сезону "Корони". Як ти вважаєш, схожа? #принцесадіана #елізабетдебікі", - підписаний пост в соцмережі.

Багатотисячна публіка, яка побачила дані кадри, не стала приховувати свого подиву. Люди повністю згодні, що Елізабет Дебікі ідеально підходить на роль Діани, так як вона дуже сильно схожа на принцесу Діану.

Фолловери групи про знаменитостей не стали мовчати і почали писати коментарі.

"Оч схожа", "це найвдаліше потрапляння в образ! Навіть міміка і погляд Діани", "Таааак схожа", "схоже більше, ніж Крістен Стюарт", "на другому фото вилита Леді Ді", "начебто ж на ця роль належала Беллі з Сутінків?", "Схожа більше, ніж Крістін Стюарт", "100% попадання!!! Ось це так!", "Фірмовий погляд з під чола, дуже схожа", "так само схожа як я схожа на Діану Арбеніну", "більше всіх схожа", "так, але навіщо так часто міняти акторський склад...", "не схожі особами, але відразу зрозуміло чий образ на зйомці у актриси", "а що блін 2 фільму паралельно знімається і зі Стюарт теж про Діану знімають", - пишуть відгуки під фотографією користувачі соціальної мережі.

Джерело