Луганська область поступово перетворюється на Маріуполь. Російські окупанти наступають абсолютно в усіх напрямках, там самим не шкодуючи людей. ЗСУ обіцяють впоратися із загарбниками.  

Про це розповів голова Луганської обласної Військової адміністрації Сергій Гайдай. За його словами, вони зараз є форпостом, які стримує навала ворога, і точно стримає.

ЗСУ відтісняють спроби ворога захопити Луганську область:

ЗСУ відтісняють спроби ворога захопити Луганську область:

Зараз російські окупанти ведуть активний наступ в Луганській області, і одночасно атакують Сєвєродонецьке напрямок, в гірській громаді з боку Золотого і Катеринівки, біля Попасної з боку Комишувахи, і нашу Луганську Чорнобаївку - Білогорівку. 

Траса Лисичанськ-Бахмут обстрілює чи не цілодобово, і жителям практично нереально евакуюватися. Там працює ворожа ДРГ, і росіяни стягнули в область величезну кількість техніки і бійців туди.

ЗСУ відтісняють спроби ворога захопити Луганську область:  

Також, на тимчасово окупованих територіях російські війська тримають напоготові вертольоти, а також важку зброю. Ситуація доходить до критичної. 

"Ми форпост, який стримує навалу і точно стримає. Незважаючи на перевагу ворожої армії, переможемо саме ми, тому що ми воюємо за свою землю. За кожного вбитого мирного, за кожну знищену будівлю, за кожну сльозу ... до кінця ... до перемоги", - сказав Сергій Гайдай.

ЗСУ відтісняють спроби ворога захопити Луганську область:

Зараз вся країна вірить в те, що Збройним силам України не тільки вдасться відбити атаку, а й піти в контрнаступ заради звільнення своїх територій. Це відбудеться як тільки буде накопичено потрібну кількість зброї.

Раніше повідомлялося, що російські солдати і вагнерівці - СБУ встановила особи ще восьми садистів, які знущалися над українцями на Київщині

Також, переломний момент у війні і закінчення активної фази, в розвідці дали новий прогноз.

Джерело