Відомий український письменник і лідер гурту "Жадан і Собаки" Сергій Жадан відвідав бійців на передовій, передавши їм амуніцію та їжу. Фото музикант опублікував на своїй сторінці в соцмережі instagram.

Сергій Жадан провідав українських захисників і передав їм трохи їжі і амуніцію від Святослава Вакарчука. Військові в свою чергу провели музиканту невелику екскурсію і навіть показали трофейний російський танк, який тепер служить на благо України. 

Сергій Жадан

Сергій Жадан

Військові спокійні, б'ються впевнено, розповідають багато цікавого. Повели нас робити обов'язкове "туристичне" фото з трофейним російським танком. Розповіли, що танк був дуже брудний (що не дивно))), і його довелося буквально чистити. Зараз працює на нас. І слава Богу", - поділився Жадан. 

Також Сергій Жадан сказав, Як йдуть справи в його улюбленому місті Харкові. За його словами все оживає незважаючи на обстріли, що не припиняються. 

"Харків після полів - галасливий і жвавий. Хоча теж зелений, літній. Багато військових, багато рухів, голосів. Незважаючи на постійні обстріли, місто повертає собі свою силу і гучність. А ось ще метро запустять - загалом буде справжній мегаполіс. Побитий війною, але Нескорений) гарне місто сильних людей) Все буде Україна", - зазначив музикант. 

Також наш портал інформував, Наталія Холоденко розповіла історію про те, як біженці шарахалися від звуку падаючого стільця закордоном: "Так я зрозуміла, хто з України".

Крім того, наш портал інформував, Андрій Бедняков показав обличчя невинних дітей, які стали героями війни: "Незважаючи на біль, вони знаходять сили посміхатися".

Джерело