Зірка "Ліги сміху" і актор студії "Квартал 95" Володимир Мартинець показав звичайний день з життя українського водія в нинішніх реаліях, коли паливо на все золота. Курйозний ролик опублікували на офіційній сторінці "Квартал 95" в соцмережі instagram.

Дефіцит палива в Україні це серйозна проблема, що ускладнює життя для багатьох українців, які пересуваються на автомобілі. Але навіть у найтемніші часи потрібно дивитися на все крізь призму оптимізму. Так, Володимир Мартинець зняв кумедне відео, на якому показав через що проходять водії, щоб заправити автомобіль.

Володимир Мартинець з

Володимир Мартинець з

"Прокинувся о 4 ранку, щоб раніше стати в чергу на заправку. Сів за кермо, завів машину, датчик показує майже повний бак. Цього повинно вистачити, щоб відстояти чергу. Подивився на яких заправках є паливо, найближча за 15 кілометрів. Виїжджати. Проїхав 100 метрів і ось я вже в черзі на заправку", - йдеться у відео. 

Мартинець пожартував, що в черзі на АЗС можна встигнути багато - навіть вивчити кілька мов.

"Подумав, чого даремно в черзі стояти. Вивчив англійську, німецьку, китайську, але просунувся на дві машини", - пожартував гуморист. 

Також ми писали, Надя Дорофєєва чужими словами нагадала про біль, від якої не позбутися: "Прокидаюся і не розумію".

Крім того, наш портал інформував, Лілія Ребрик захистила тих, хто зараз відпочиває, поки в Україні війна: "Треба жити".

Джерело