Насолоджуючись розслаблюючим відпочинком на пляжі, Кім Кардашьян влаштувала фотосесію, на якій вона була одягнена в стрінгі-бікіні, величезні сонцезахисні окуляри і майже нічого, що змусило її послідовників хотіти більшого.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Кім Кардашян змусила серце битися частіше в недавньому пості, який мало що залишив уяві, коли вона позувала в крихітному бікіні.

Кім Кардашьян демонструє знамениті вигини в сміливих стрінгах: соковиті форми лізуть назовні

Останнє оновлення Instagram 41-річної дівчини показало, що зірка лежить на піщаному пляжі, і фанати божеволіють від її знаменитих вигинів.

Розслабляючись на піску перед пишними зеленими пальмами, Кімберлі поклала руку на голову, ефектно позуючи перед камерою.

Сіре бікіні з зав'язками приховувало її скромність і демонструвало її знамениту фігуру, її засмагле сяйво підкреслювалося приглушеним кольором.

Її довге темне волосся було розпущене і зухвало перекинуті через одне плече, коли вона сперлася рукою на свою яскраво-синю дошку для серфінгу.

Зірка носила величезні чорні сонцезахисні окуляри, що закривали її обличчя, і мінімум макіяжу, щоб показати свою природну красу.

Пляжна красуня додала до посту другу фотографію, на цей раз вона повернулася до камери і позувала, заклавши руку за спину.

Сонячне світло відбилося від її тонованих хромованих сонцезахисних окулярів, коли вона трохи відпочила і розслабилася під ясним блакитним небом.

Кім просто додав смайлик у вигляді значка розташування в підписі, і фанати сходили з розуму в коментарях.

Джерело