Відома українська журналістка і телеведуча Катя Осадча згадала, як почався її ранок в день російського вторгнення. Про це вона розповіла на своїй сторінці в соцмережі instagram.

Катя Осадча поділилася фото, яке зробила під час закупівлі продуктів вранці 24 лютого. Вона зазначила, що таким чином хотіла відобразити хронологію подій того нещасливого дня. 

Катя Осадча згадала, як почався її ранок в день російського вторгнення:

Катя Осадча згадала, як почався її ранок в день російського вторгнення:

"Ми прокинулися о 4: 30 від того, що за нашим парканом спрацювало ППО (вже можу писати, там його більше немає). Напередодні повернулися з прем'єри Великої прогулянки, ми спокійно вляглися спати з планами на ранок... як і всі ми... як і всі з перших вибухів не розуміють дій", - поділилася телеведуча. 

Катя Осадча зізналася, що вона і Юрій Горбунов були в паніці, тому не знали за що відразу взятися.

"У паніці робили все і купували продукти, які потім привезли до батьків, і збирали валізи з мінімумом речей на всіх, щоб помістилися в багажник, і виїжджали, спочатку до батьків неподалік, там здавалося безпечніше", - розповіла Осадча. 

Пізніше сімейство вирушило на захід України з двома маленькими дітьми. Телеведуча зізналася, що дорога була дуже важкою і сидіти в автомобілі довелося цілих 19 годин. 

"Ми не були готові до такого підступного вторгнення дурного сусіда. І досі не віримо, що все це відбувається з нами....",- додала вона. 

Також наш портал інформував, Наталія Холоденко розповіла історію про те, як біженці шарахалися від звуку падаючого стільця закордоном: "Так я зрозуміла, хто з України".

Крім того, ми повідомляли, Маша Єфросиніна намагалася достукатися до Тіни Канделакі і Миколи Баскова: "Для мене почався відлік війни".

Джерело