Відомий український співак Віталій Козловський представив нову роботу - кліп на пісню "Інша весна", який було відзнято у квітні  цього року на фоні зруйнованих багатоповерхівок.

Проте робота не всім сподобалась та хейтири назвали її "танцями на кістках". Свою реакцію співак емоційно виловив в інтерв'ю програмі "Зірковий шлях".

Співак Віталій Козловський відповів за

Емоцій співак не стримував. Він розповів, що зараз перебуває в УКраїні, проте не уточнював де саме, проте в безпеці він себе не почуває через воєнні дії.

Співак Віталій Козловський відповів за

Він також розповів, що сталося поруч з його будинком на столичній Оболоні. Люди просто лишились житла та чудом вцілілі. Він дуже переживає їх біль та страждання.

Він пояснив, що знімали кліп біля будинку по вул. Богатирська, 20. Він там жив, а в будинок поруч ходив займатися англійською. Тому він дуже болісно переживає ці моменти, бо в дану мить там нічого немає, в нього розривається серце. Весь свій біль від показав через пісню у кліпі. Проте хейтери не оцінили посил співака.

"Просто розриває на шматки...., ми не можемо по іншому", - сказав він. також співак сказав, що просто послав їх , бо це хроніка того, в чому він жив. "Це крик душі", - емоційно зауважив співак.

До слова, Віталій Козловський зізнався, що важко переживає війну: "Неможливо абстрагуватися".

Раніше ми писали, що Віталій Козловський потужно підтримав українських захисників на передовій, навіть Сумська зворушилася: "Даруєш радість"

Джерело