У Полтаві попрощалися із двома воїнами, які загинули на війні з Росією. Це 32-річний солдат Олександр Саливін та 24-річний молодший сержант Максим Шевченко. Попрощатися із полеглими прийшли їхні рідні та побратими.

Біля Свято-Успенського собору у Полтаві прощаються із двома воїнами, які загинули на російсько-українській війні.

Максиму Шевченкові було 24 роки. Він загинув 28 червня на Донеччині внаслідок артобстрілу.

"Служив він і в Луганську, і в Горлівці, на Херсонщині він був, вони перекривали там. А тоді три поранення мав, раз горів. Прилетіла міна в бліндаж, а там склад був, він рятував речі військові. На ньому одяг кусками обгорів. Обпечене і лице, руки були. Потім під авіанальот потрапив, його контузило", — говорить брат загиблого Максима Шевченка Дмитро Шевченко.

Чоловік мешкав у селі Кунівка Кобеляцької громади. Мав звання молодший сержант, на війні був техніком десантно-штурмової роти.

"На ньому вся техніка була. Він БТР з мотлоху відновлював. Я його почав благати – "Та не лізь ти в саме пекло. Побережись". Дитина маленька, півтора рочки дівчинці Поліні. Десь за місяць до цього він надіслав фотографію, і каже: "Це мені на могилу щоб зробили", — додає Дмитро Шевченко.

Попрощалися і з 32-річним солдатом Олександром Саливіним. Чоловік поліг на Херсонщині через мінометний та танковий обстріл 26 червня.

"Мені сказала мама, що в мене помер дядя. А мамі сестра зателефонувала. Він був веселим, завжди мене підбадьорював. Він був добрий, дбайливим. Він говорив з мамою, я дуже з ним не говорила. Ми тоді з ним привіталися. Він запитав, як у мене справи, чим я займаюся, чи все в мене добре, і все", — розповідає племінниця загиблого Олександра Саливіна Ірина Мацьків.

Олександр Саливін проживав у селі Калашники Полтавського району. Мав звання солдат, а посаду – стрілець-снайпер.

"Ми з ним зустрічалися, коли його мамі і моїй було 60 років. Ми разом гуляли, відпочивали, говорили. Раді були, що зустрілися, бо я живу далеко. Гуляли, дружили, як брати", — говорить брат загиблого Олександра Саливіна Віталій Мацьків.

Воїнів поховали у тих населених пунктах, де вони проживали.

Читайте також:

У Полтаві прощаються із чотирма військовими, які загинули на війні з Росією

Джерело