Після візиту до України британський мільярдер, засновник компанії Virgin Group Річард Бренсон висловив готовність долучитися до післявоєнного відновлення країни. Також підприємець розкритикував західні країни.

Засновник корпорації Virgin Group в ефірі телемарафону сказав, що хочу змусити західні країни зробити більше, ніж вони роблять зараз.

"Очевидно все, що вони робили до цього часу, було трохи запізно. Як наприклад, намагаючись сказати, що колись Україна зможе приєднатися до Європейського Союзу, що Україна може вступити до НАТО. Це трохи пізно", - сказав він.

"Немає сенсу по крапельці постачати зброю": Річард Бренсон розкритикував Захід щодо допомоги Україні

За його словами, він вже розмірковує, як можна вирішити цю проблему.

"Я витратив 55 років, будуючи бізнес і намагаючись вирішувати проблеми. І я думаю, що меседж, який я отримав від моєї поїздки в Україну, полягає в тому, щоб повернутися до західних країн і сказати, що немає сенсу по крапельці постачати зброю в Україну протягом наступних трьох років. Україна потребує такої ж кількості зброї, яку має Росія в Україні протягом трьох місяців. І це має бути зроблено терміново", - додаві Бренсон.

Щодо того, чи спроможні західні країни на більшу підтримку України у війні проти Росії, Бренсон висловив власну думку.

"Я думаю, є країни, які можуть. І з цими країнами потрібно розмовляти. Ми поговоримо з ними і спробуємо переконати їх, що важливо, щоб це сталося швидко", - зазначив він.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський та Річард Бренсон поговорили про збереження уваги світу до війни в Україні.

Читайте також:

Зеленський зустрівся у Києві з президентом Індонезії Джоко Відодо (відео)

Про війну, пропозиції евакуюватися та хворобу Путіна: головне з інтерв'ю Зеленського телеканалу NBC

НАТО надала Україні новий пакет допомоги: що в нього увійде і чи є там зброя

 

Джерело