Андрій Бєдняков знайшов небувалу популяність після того, як став ведучим тревел-шоу "Орел і Решка" разом із російською блогеркою Настею Івлєєвою.

Після початку повномасштабного вторгнення росії Андрій розірвав буль-які зв'язки з країною-терористкою. І те, що військові рфї зробили з рідним містом Бєднякова - Маріуполем - пробачити неможливо.

Зірка

Зірка

Мужній український Маріуполь – рідне місто ведучого шоу "Де логіка?" (Новий канал) Андрія Бєднякова. Він зізнається, що до війни, хоч давно і переїхав до столиці, часто бував у Маріуполі. Відвідував рідних, відпочивав із друзями, гуляв вулицями міста, насолоджувався спогадами та пишався тим, як Маріуполь розвивається. А потім прийшли окупанти і зруйнували все, що з любов’ю будували люди. Так, школа Бєднкова залишилися тільки в спогадах учнів і вчителів – будівлі навчального закладу майже не існує.

"До війни моя школа була однією з найкращих, – розповів ведучий Нового каналу. – Велике футбольне поле зі штучним газоном, де постійно займалися діти з району. Бігові доріжки з сучасним резиновим покриттям. Міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Баскетбольне поле. Тренажери. Там було нереально класно. Там постійно були діти."

Зірка

Від підписників Андрій Бєдняков дізнався, що його будинку теж більше немає. Жителька Маріуполя, яка жила по сусідству з телеведучим, написала, що туди влучила бомба. 

"Будинок, де я виріс, знаходився за школою. Там була наша квартира. Чому "була"? Все просто. Влучання. Багатоповерхівка згоріла, – написав ведучий. – Нас "освободілі" від квартири."

Зірка

Раніше ми повідомляли, що Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" розповів про розмови з сестрою під час бомбардування Маріуполя: "Києва вже немає?"

Джерело