Відомий український ведучий, зірка Нового каналу та блогер Олександр Педан має велику армію шанувальників, яку частенько радує цікавими постами у соцмережі Instagram, де за ним стежить понад 640 тисяч людей.

Олександр Педан розмістив унікальні архівні фотографії з часів, коли він із "Ревізором" Ольгою Фреймут та ведучим Сергієм Притулою їздив на машині по всій Україні, знімаючись для розважального шоу "КабріоЛіто".

Артист розповів, що про події 10-річної давнини йому нагадали друзі та колеги. Зйомки велися у 2012 році, тоді зірки встигли відвідати безліч українських міст, і не лише курортних.

Педан мріє знову

Педан мріє знову

Педан зізнався, він пишається тим, що разом із друзями довів, яким крутим може бути відпочинок в Україні.

"Тоді об'їхали всю Україну в пошуках найцікавіших туристичних місць. Це була крута команда та незабутня пригода.Пишаюся цим проектом", - написав Педан.

Більш того, телеведучий загорівся новою мрією - знову побувати в тих містах. Як за старих добрих часів повеселитися з Притулою в аквапарку, в Бердянську. Або спуститися до шахти на 500 метрів, тим більше досвіду з поїздки до Донецької області вони вже мають. Педан також хоче показати синові Маріку дивовижний Крим, який незважаючи на старання окупантів, все одно буде українським.

"Грію себе цими думками, але в той же час пам’ятаю, що кожного дня необхідно робити щось важливе для нашої перемоги.Тільки разом зможемо перемогти ворога", - заявив Олександр.

Раніше ми писали, що Олександр Педан показав юній красуні величезний Юпітер, дружині таке не світить: "Чітко побачили кратери"

Джерело