Чим закінчився матч-відповідь для киян в Австрії.

Київське "Динамо" зіграло другий поєдинок у третьому раунді кваліфікації проти австрійського "Штурму". Зустріч в Австрії закінчилася для киян з переможним рахунком 2:1 в овертаймі та проходом у плей-оф раунд турніру.

"Динамо" підходило до матчу-відповіді проти "Штурму", маючи мінімальну перевагу в рахунку. Перший поєдинок, який відбувся у польській Лодзі, закінчився для киян перемогою з рахунком 1:0.

У порівнянні з першим поєдинком у складі "Динамо" відбулася лише одна зміна. Замість автора голу Олександра Караваєва на поле вийшов Віктор Циганков, який вимушено пропустив травму через пошкодження на передматчевому тренуванні.

Переможець протистояння "Штурм" - "Динамо" вже знав суперника у плей-оф раунді Ліги чемпіонів. "Бенфіка" у матчі-відповіді перемогла "Мідтьюлланн" з рахунком 3:1 і за сумою двох поєдинків (7:2) пройшла до вирішальної стадії турніру.

"Динамо" мало можливість відкрити рахунок уже на старті тайму. Після скидки під удар пробив Микола Шапаренко, однак м'яч пролетів над воротами.

Загалом у першому таймі обидві команди мали можливість відзначитися голом. Вдалося це лише "Штурму": на 27-й хвилині після обрізки під час передачі Артема Бєсєдіна австрійці вийшли в контратаку і її реалізували - відзначився Расмус Гейлунн.

За підсумками 90 хвилин жодній із команд не вдалося змінити рахунок. Найреальніший шанс мав Денис Гармаш, який влучив у перекладину у компенсований час до основного, тож за рахунку 1:0 на користь "Штурму" розпочався овертайм.

Вирішальний гол у матчі трапився у першому овертаймі. І знову його забило "Динамо": Віктор Циганков закинув з глибини у штрафний майданчик на Костянтина Вівчаренка, який після обробки вразив ворота "Штурма".

Крапку у матчі ж поставив Циганков. На 112-й хвилині після передачі Віталія Буяльського вінгер "Динамо" пробив низом у дальній кут воріт "Штурма".