У місті Гайворон Голованівського району діти влаштували ярмарок та зібрали на потреби ЗСУ майже десять тисяч гривень. Про це Суспільному розповіла його ініціаторка Лариса Свершок.

Ярмарок влаштували учні 2-В класу Гайворонського ліцею №1. Це діти семи-восьми років, які хотіли чимось допомогти українській армії, розповіла їх класна керівниця Лариса Свершок. "Маленькі дітки, але велике серце. Серед них був і хлопчик-переселенець із Сєвєродонецька. Батьки деяких моїх учнів також служать".

Діти прийшли у вишиванках, роздавали домашню випічку, солодощі, малюнки та патріотичні браслети, які робили самі або разом з батьками. За дві години назбирали 9 925 гривень.

Гроші витратять на генератор. "Маленьке містечко. Усі один одного знають. У когось брат воює, у когось дядько чи чоловік. Ми знаємо, хто чого потребує. Звісно, хотіли б купити тепловізор. Знаємо, що є й інші потреби. Але поки зібрали на генератор".

Щоб вистачило грошей, цього місяця планують зробити ще один ярмарок. "Можливо, приєднаються й інші класи і ми зберемо більше коштів".

Читайте також "Кожна людина, яка робить свій вклад у допомогу армії, наближає перемогу". Олександрієць виготовляє сік для ЗСУ Кропивничани збирають гроші для військових фотографуючи і фотографуючись "Це наш внесок у перемогу". В одному з дворів Кропивницького плетуть маскувальні сітки У Кропивницькому 82-річна пенсіонерка розпродує речі і допомагає ЗСУ Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело