У Кропивницькому попрощались з 35-річним сержантом механізованої роти Віктором Гуліковим. На Луганщині у бою він отримав поранення голови, а 9 серпня помер у київському військовому шпиталі. Близькі солдата поділилися спогадами про нього.

Попрощатися із бійцем за підрахунками Суспільного прийшли двісті людей. "Кожен з нас має почати жити так, щоб смерть кожного нашого воїна не була марною,. Це велика відповідальність: користуватися життям, коли інші своє віддали заради тебе", – звертався до усіх, хто прийшов, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.

Народився Віктор Гуліков в місті Алушта в Криму. Згодом сім'я переїхала в село Велика Виска на Кіровоградщині. "Любив історію. Хотів дуже бути військовим . Так і склалося", – згадала його класна керівниця Ніна Бондаренко.

Любив історію та ненавидів несправедливість. У Кропивницькому попрощались з військовим Віктором Гуліковим

"Він важко сприймав несправедливість. Гадаю, черз те і пішов воювати", – сказав його однокласник Володимир Кондруцов.

Після закінчення школи Віктор Гуліков влаштувався працювати на завод. "Потім проходив строкову службу в лавах української армії. В 2014 році, коли сталася окупація Криму, почалася війна з Росією, Віктор добровольцем записався на фронт", – розповіла працівниця Великовисківського ліцею Зонатта Іщенко.

Військовий нагороджений орденом "За мужність", відзнакою "Знак пошани", медаллю "За жертовність і любов до України". З найрідніших у нього лишились мама, сестра, брат, дружина та двоє дітей. Поховали його на Алеї слави Далекосхідного кладовища.

Читайте також У Знам’янці на Кіровоградщині відбулась акція на підтримку полонених українських військових Кропивницькі школярі роблять брелоки, щоб допомогти українській армії У Кропивницькому діти облаштували блокпост, збирають гроші на допомогу армії. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело