Захищаючи Україну від російських військ, загинули троє бійців з Кіровоградщини: Олексій Гидулян, Антон Мануйлович та Микола Сидоров.

Олексій Гидулян 1983 року народження та Антон Мануйлович 1986 року народження – жили у Маловисківській громаді Новоукраїнського району. Загинули під час виконання службового завдання в селі Пески Донецької області. "Про дату та час прощання з Героями скажуть додатково", – повідомив Юрій Гульдас.

9 серпня 2022 року в боях з російськими окупантами виконуючи бойове завдання загинув житель Долинської громади Кропивницького району Микола Сидоров. Про це написав голова громади Євгеній Звіздовський.

Троє бійців з Кіровоградщини загинули на війні з Росією Читайте також У боях з російською армією загинули шестеро бійців з Кіровоградщини В Олександрії на Кіровоградщині демонтували погруддя Максима Горького "Не всі швидкі та лікарі повертаються у Кропивницький. Бо це війна". Інтерв'ю з бойовою лікаркою Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело