Збірна України зіграла внічию з Шотландією у матчі шостого туру групової стадії Ліги націй сезону-2022/23 та змарнувала шанс пробитися до Дивізіону А. Матч завершився з рахунком 0:0.

За 90 хвилин матчу команди так і не змогли прорвати оборону одне одного, хоча "синьо-жовті" створили безліч моментів біля воріт суперників.

Команда Олександа Петракова могла відзначитися вже на 8-й хвилині, однак Андрій Ярмоленко змарнував стовідсотковий момент відзначитися, отримавши передачу від Михайла Мудрика в штрафному майданчику.

Збірна України у напруженому матчі не зуміла пробитися до еліти Ліги націй

В середині першого тайму міг відзначитися Артем Довбик - він опинився першим на м'ячі в штрафному майданчику та пробив по центру воріт, але Крейг Гордон виконав блискучий сейв.

У другому таймі "синьо-жовті" продовжили атакувати - пробили Мудрик та Данило Ігнатенко. Потім почалася серія невдач - Довбик постійно зустрічав передачі у положенні "поза грою", тож ніякого зиску такі дії не мали.

Зазначимо, що сьогоднішній матч став історичним для вінгера Андрія Ярмоленка. Він провів свій 112-й матч у складі національної команди та став рекордсменом за кількістю проведених матчів.

За результатами шести турів Шотландія з 13 балами очолила квартет Ліги B та пробилася до еліти Ліги націй. Збірна України має 11 балів та розташувалася на 2 позиції . Третю сходинку посідає Ірландія (7). Вірменія з 3 очками стала аутсайдером та вилетіла до Ліги С.