Після істерії, яка почалася на території російської федерації після оголошення мобілізації, стали подейкувати, що в Україні також необхідна мобілізація. 

Однак, на думку Михайла Подоляка, радника Офісу президента, наразі Україні е загрожує нова хвиля мобілізації. Принаймні про це він заявив німецькій службі новин Tagesschau de, коментуючи часткову мобілізацію на росії:

Радник ОП Подоляк порівняв мобілізацію у рф та в Україні:

Радник ОП Подоляк порівняв мобілізацію у рф та в Україні:

"На відміну від росії, ми прагматична країна – і дивимося на математику війни. Ми точно знаємо, де скільки людей має бути. Враховуємо підготовку та моральний стан. Ми вже створили резерви через систему територіальної оборони та активно використовуватимемо ці резерви. Ми не маємо сьогодні оголошувати додаткову мобілізацію".

Також Подоляк зазначив, що українська сторона воює "творчо" тому у порівнянні з російською стороною в ЗСУ так мало втрат.

Коментуючи тему так званих "референдумів" у чотирьох областях України про їхнє входження до РФ, Подоляк висловив думку, що це необхідно їй насамперед для того, щоб легально призвати місцеве населення для війни проти України.

Також він зазначив, що  загалом, українська сторона готова до залучення Росією проти неї більшої кількості військовослужбовців.

Джерело