Про це він розповів у програмі «Розвилка».

«За 3 дні до голосування Сільвіо Берлусконі в одному інтерв’ю обмовився, що взагалі-то володимир путін не збирався починати цю війну, на цю війну його штовхнуло найближче оточення, а він хотів просто змінити керівництво в Києві. Досить великий скандал почався і в італійській, і не в італійській пресі», - розповідає Руслан Бізяєв.

Тим не менш, повідомляє він, далі Берлусконі свою заяву дезавуював і сказав, що, політика нової коаліції, нового уряду щодо російсько-української війни не зміниться. Про це ж, додає експерт, заявили і Сальвіні, і Мелоні. Водночас він зауважує, що ці політики і голосували аналогічно, зокрема Мелоні постійно підтримувала всі пакети допомоги Україні і всі санкції проти росії.

Найближчі пів року, квартал буде синхронна позиція Парижу, Риму і Берліну, - Руслан Бізяєв про війну з росією

«Мені не здається, що найближчим часом, навіть враховуючи ту економічну кризу, яку ми будемо спостерігати в єврозоні, ця позиція, ця політика не зміниться. Найближчі пів року, квартал буде синхронна позиція Парижу, Риму і Берліну. Фактично це означає, що це буде політика Брюсселю», - підсумовує Руслан Бізяєв.

Загалом же, констатує він, нова коаліція Мелоні-Сальвіні-Берлусконі – це перемога правих сил, які прийшли з ідеєю економічних змін, зокрема, зниженні податків, вирішенні демографічних проблем з акцентом на нових цінностях, тобто це green deel, ЛГБТ, соціальний порядок денний. На думку політолог, тепер те, що ми спостерігали під час уряду Драґі, буде відправлено в історичний кювет.

Джерело